تلفن مجازی چیست؟ معرفی سامانه تلفن مجازی فارسی و بین الملل تلوبال
۲ام بهمن ۱۳۹۶ موسیقی

تلفن مجازی تلوبال

شاید بخش‌هایی از گذشته‌ی ارتباطی ما در حاشیه و زیر سایه توسعه فناوری قرار گرفته باشد اما سمت دیگر این تغییرات ناخواسته، ماهیتی جدیدی است که این خدمات را بهتر، جدیدتر و جذابتر از گذشته نوسازی می‌کند. امروز در بسیاری از خیابانها و معابر چیزی به نام صندوق پست وجود ندارد، اگر هم باشد نمادی است از ارتباط خاک گرفته‌ای که نسل فعلی تنها در فیلم یا داستانهای قدیمی کاربرد آن را می‌بینند، با این حال خدمات شرکت پست با منقض شدن نامه‌های کاغذی نه‌تنها از بین نرفته، بلکه توسعه هم یافته است.

این داستان واقعی با کمی تغییر برای تلفن هم مصداق دارد، همان رشته سیمی است که زمانی در کودکی به تقلید از اختراع اولیه گراهامبل دو قوطی فلزی را به هم متصل می‌کرد تا ارتباطی را در ساده‌ترین سطح از نوع اسباب بازی شبیه‌سازی کند، امروز می‌توان بدون نیاز به داشتن مالکیت خط یا سیم کارت از خدمات ارتباطی کشورهایی استفاده کرد که نه تنها به آن سفر نکرده‌ایم و نخواهیم کرد حتا نمی‌دانیم در کجای نقشه جغرافیا هستند. به این نوع خدمات «تلفن مجازی» گفته می‌شود و سامانه «تلوبال» یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات تلفن مجازی است.

سهولت دسترسی به خطوط ارتباطی جهانی، داشتن یک دفتر کار بین‌الملل در همان جایی که هستید، قیمت بسیار پائین‌تر از خطوط واقعی، کیفیت و گسترگی خدمات نسبت به تلفن ثابت سنتی و دهها امکان دیگر تنها بخشی از مزایا «تلفن مجازی» است. تلوبال در حال حاضر از ۷۰ کشور جهان یعنی بیش از ۳هزار شهر تلفن مجازی ارائه می‌کند. دارا بودن تلفن ثابت یکی از مهم‌ترین عوامل برای اعتمادسازی مشتریانِ پاریس موزیکهای اینترنتی است. در ایران نیز داشتن تلفن ثابت و ثبت آن برای دریافت نماد اعتماد الکترونیک الزامی است. سامانه تلوبال در بخشی از معرفی خدمات خود می‌نویسد:

«تلوبال برای پاریس موزیکها، مدیران، بازرگانان و کاربران فعال وب، سیستم دفترکار مجازی ارائه می دهد که می‌توانند بدینوسیله پاریس موزیک خود را توسعه دهند… وجه تمایز این سامانه، ارائه یک دفتر کار (سانترال) حرفه‌ای و ابری است.. به وسیله این میز کار، می‌توانید ورودی تماسها را مدیریت کنید، و به آن مسیر دهید..»

شماره مجازی همانند پسوند مجازی وجود خارجی ندارد اما به کمک یک بستر ارتباط آنلاین، مانند تلوبال امکان بهره‌مندی از تمام خدمات یک اپراتور را ارائه می‌دهد. امیدواریم با شناخت این امکان، نبود تلفن ثابت یا نداشت دفتر در خارج از کشور مانعی برای توسعه پاریس موزیک شما نباشد. در نظر داشته باشید که این یک آگهی نیست و پاریس موزیک بنا به چشم‌انداز محتوایی خود اقدام به معرفی بسترهایی می‌کند که خدمات آنها منجر به توسعه پاریس موزیکهای اینترنتی می‌شود.

آدرس تلوبال: https://www.telobal.com

بازنشر و اقتباس از محتوای پاریس موزیک در هر رسانه و به هر روش ممنوع است، کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد


مطالب پیشنهادی