معرفی جویشگر، بانک اطلاعات مشاغل
۲۲ام اسفند ۱۳۹۶ موسیقی

جویشگر

تمثیل بی‌نام و نشانی می‌گوید آدمهای مرتب و منظم، به احتمال زیاد قابل اعتمادترند! ما می‌گویم وب‌سایت‌های مرتب و منظم ،حرفه‌ای و قطعا با اعتمادترند. اگر کسی سراغ سایت تمیز و مرتبی که در عین مدیریت حجم قابل توجهی اطلاعات، خوب و عالی کار می‌کند را گرفت «بانک اطلاعات مشاغل جویگشر» را به او معرفی کنید. سامانه‌ای که صرف‌نظر از هیاهوی این روزهای آگهی‌نامه‌های جور وا جور آنلاین، به صورت تخصصی و حرفه‌ای زمینه توسعه هزاران پاریس موزیک بزرگ و کوچک را فراهم کرده است.

محتوای «جویشگر» توسط کاربران تأمین شده و به نوعی یک سامانه کاربرمحور است، این آگهی‌نامه تخصصی مشاغل بدون این‌که ماهیتی صرفا تبلیغاتی پیدا کند، با مدیریت خوب محتوا و رابط کاربری عالی خود سهولت دسترسی آسان به اطلاعات را بدون این که موجب سردرگمی کاربران شود، فراهم می‌کند. سامانه‌های آگهی و بانک اطلاعات پیوسته با چالش حجم زیاد اطلاعاتِ قابل نمایش، خصوصا در صفحه اول مواجه‌ هستند، چیزی که جویشگر به خوبی از پس آن برآمده است. امکان مشاهد نتایج جستجو برای هر شهر، ثبت سفارش و تعرفه‌های مختلفِ متناسب با نیاز کاربران از دیگر امکانات این سامانه است.

 جویشگر از سال ۸۷ تاکنون مسیر مشخص و از پیش تعیین شده‌ای را در حوزه اطلاع‌رسانی تخصصی دنبال کرده است. سوای اجرای خوب، محتوای کاملا حرفه‌ای و خدمات مناسب این سامانه، به نظر می‌رسد پشتیبانی از زبان‌های انگلیسی و عربی در این سامانه نشان از چشم‌انداز بلند مدیران آن برای پوشش کاربران خارج از وب فارسی است. اگرچه ترجمه ماشینی بخش‌های ذکر شده کمی جدیدت این موضوع را زیر سوال می‌برد. جویشگر در بخشی از معرفی خود می‌نویسد:

جویشگر یک وب‌سایت تبلیغاتی نیست، بلکه یک بانک اطلاعات مشاغل است که علاوه بر معرفی کسب‌و‌کارها، محصولات/خدماتی که برای فروش عرضه کرده‌اند، نیازهای آن‌ها برای خرید محصولات/خدمات را نیز به عموم مردم و دیگر پیشه‌وران و صاحبان مشاغل معرفی کرده و امکان تعامل هرچه بیشتر و سریع‌تر آن‌ها را فراهم می‌کند. جویشگر در لغت به معنای موتور جستجو است و در بانک اطلاعات مشاغل جویشگر امکان جستجوی گسترده مشاغل، محصولات/خدمات و نیازمندی‌های آن‌ها وجود دارد..

ثبت نام و شروع به کار با جویشگر رایگان است، بر همین اساس پیشنهاد می‌کنیم معرفی خدمات و محصولات خودتان را در این سامانه شروع کنید. بخش راهنمای این سایت برای شما جالب خواهد بود چون این معرفی کوتاه هرگز نمی‌تواند، ۱۰ سال خدمات و پایداری این سرویس خوب تجاری را نشان دهد.

آدرس جویشگر: http://www.jooyeshgar.com

بازنشر و اقتباس از محتوای پاریس موزیک در هر رسانه و به هر روش ممنوع است، کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد


مطالب پیشنهادی