آموزش کسب درآمد از اینترنت | بخش سوم
۱۹ام خرداد ۱۳۹۷ موسیقی

درآمد اینترنتی

درآمد اینترنتی را از کجا و چگونه شروع کنیم؟

‌مهم‌ترین وجه تمایز کسب درآمد از اینترنت با راه‌اندازی پاریس موزیک اینترنتی عدم نیاز به سرمایه‌گذاری مستقیم، عدم نیاز به ایجاد بستر اختصاصی مثل وب‌سایت یا نرم‌افزار ، قابلیت انجام به صورت انفرادی، به‌صورت پاره‌وقت در کنار سایر کارهای اجرایی است. میزان درآمد، نوع و تداوم این سبک از پاریس موزیک  به شدت تحت تاثیر «روش شروع» آن است. بیش ۷۰ درصد از افرادی که برای کسب درآمد اینترنتی اقدام می‌کنند وقتی موفقیت اولیه چندانی به دست نمی‌آورند از  ادامه کار یا تلاش مجدد منصرف می‌شوند. یکی از اصلی‌ترین دلایل عدم به بار نشستن تلاش‌های اولیه این افراد به انتخاب‌های نادرست و به‌تَبع آن تصمیم‌های نادرست در شروع برمی‌گردد. همین امر اهمیت روش شروع را دو چندان می‌‌کند.

 راه‌اندازی پاریس موزیک اینترنتیِ مستقل، خصوصا با ایده‌های تازه (استارت‌آپ) مناسب همه نیست. در این قسمت دلایل آن را بیان کردیم، اما با اطمینان کامل می‌توان گفت که هرکسی می‌تواند از اینترنت کسب درآمد کند، مشروط به این‌که برنامه‌ریزی شده کار کند. بین این دو موضوع نزدیک به‌همِ راه اندازی و کسب اینترنتی با درآمد از اینترنت تفاوت‌های زیادی هست، به همین دلیل هم برای این دو، مباحث مجزای مستقل در پاریس موزیک در نظر گرفته شده است. اگر هنوز در این مورد ابهامی برای شما وجود دارد این مطلب را پیشنهاد می‌کنیم.

دو اصل کلی برای درآمد پایدار اینترنتی بدون راه‌اندازی پاریس موزیک وجود دارد: «چیزی برای فروختن» و «کاری برای انجام دادن» همه شاخ و برگ‌هایی که پیرامون این عبارت شکل گرفته، به شرط این که در مسیر درست و اصولی درآمدزایی باشد به همین دو اصل بر می‌گردد که تلفیق با هم آنها، ارزش مضاعف خلق می‌کند.  موضوع این مطلب نحوه شروع کار به شیوه‌ای است که کمترین تغییر مسیر را شامل شود. فراموش نکنید اگر فلان صفحه، کانال یا گروه خاص رسانه‌ی اجتماعی دو برابر یک متخصص یا مدرس دانشگاه درآمد دارد، الگوی پذیرفته‌ شده‌ای برای شروع کار نیست. صدها نفر از طریق درآمد کاذبی که در هر جامعه و اقتصاد در حال توسعه وجود دارد، میلیونر می‌شوند بدون اینکه هویت اجتماعی اقتصادی، اعتبار قابل اتکاء و اخلاق مالی داشته باشند، اینترنت نیز از این قاعده سوا نیست، کلیک‌های زیرزمینی تنها بخشی از  این درآمدهای کاذب شناور است. شناخت شاخص‌های تعیین کننده یک شروع خوب مهم‌ترین گام برای موفقیتت در این بخش است.

نمایش کامل این مطلب برای کاربران عضو امکان‌پذیر است، لطفا وارد سایت شوید یا در پاریس موزیک ثبت‌نام کنید.

بازنشر و اقتباس از محتوای پاریس موزیک در هر رسانه و به هر روش ممنوع است، کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد


مطالب پیشنهادی