معرفی بازارچه هنر من، درآمد اینترنتی از فروش دست‌سازه‌های هنری
۱۹ام تیر ۱۳۹۷ موسیقی

بازار اینترنتی هنر من

فروش دست‌سازه‌های هنری در بازارهای تخصصی به مراتب از تلاش‌های پراکنده در آگهی‌نامه‌ها برای فروشنده‌ها سودآور است. بازارهای اینترنتی نوعی پلتفرم‌ تحت وب هستند که کاربر می‌تواند صرفا با عضویت در آن فروشگاه تخصصی خود را ایجاد کند و به شکل حرفه‌ای مسیر درآمد اینترنتی را بر اساس محصولاتی که تولید می‌کند دنبال کند، بدون این که نیازی باشد برای ایجاد وب سایت یا برنامه تخصصی وقت و هزینه مستقیم صرف کند. هر اثر دست‌ساز که در بازار مشتری داشته باشد در این بازارچه‌ها قابل عرضه است. از صنایع دستی گرفته تا آثار نفیس و حتا سرگرمی‌های ساده‌ای که شکلی از کالا به خود می‌گیرند.

بازار اینترنتی «هنر من» یکی از سایتهای تخصصی عرضه محصولات هنری و دست‌ساز است. عضویت و ایجاد فروشگاه در آن رایگان است و همانند سایر سامانه‌های فروش آثار هنری بخش کمکی از محصول فروخته شده را به عنوان کارمزد فروش بر می‌دارد. این شیوه‌‌ی عرضه کالا دارای برد سه‌طرفه برای فروشنده، خریدار و سامانه فروشگاهی واسط است. «هنر من» در بخشی از معرفی خدمات خود می‌نویسد:

هنر من بازار اجتماعی برای خریداران و فروشندگان صنایع ساخت دست و دیگر فروشندگان مستقل است.. هنر من از یک سری فروشگاه های آنلاین شکل گرفته است که توسط مالکان فروشگاه مستقل اداره میشود. فروشگاه ها قابلیت تنظیم کامل توسط پنل مدیریت را دارا هستند و در حال حاضر این فروشگاه ها کاملا رایگان در اختیار شما قرار میگیرد..

بررسی اولیه «هنر من» نشان می‌دهد در شیوه ارائه و همچنین ساختار کلی بازاریابی و فروش محصولات تفاوت بارز چندانی با سایت سایت‌های هم‌رده خود ندارد. دسته‌بندی موضوعی دقیق، اپلیکیشن اختصاصی اندروید، وبلاگ و آموزش استفاده از سایت از نقاط قابل توجه این بازارچه است.

ارائه محصولات در بازارهای اینترنتی مزیت‌های متعددی برای فروشنده دارد که اولین آن عدم نیاز به سرمایه‌گذاری برای راه‌اندازی سایت یا فروشگاه اینترنتی است. اطلاع از چند و چون قیمت‌ها، وضعیت بازار و فروش اثر مزیت دیگری است که از طریق مطالعه این سامانه‌ها قابل حصول است. این شیوه تحقیقات بازار در عین سادگی بسیار کارآمد و قابل اتکاءست. آموزش چگونگی ارائه و همچنین بازاریابی جانبی، استفاده از ایده‌های خلاقانه سایرین نیز مزیت دیگری است که یک فروشنده موفق می‌تواند در یک بازارچه اینترنتی  مانند هنر من آن را تجربه کند.

آدرس هنر من: http://honareman.com

بازنشر و اقتباس از محتوای پاریس موزیک در هر رسانه و به هر روش ممنوع است، کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد


مطالب پیشنهادی