چگونه در آی او اس 10 به جستجوی تصاویر بر اساس یک موضوع خاص بپردازیم

چگونه در آی او اس 10 به جستجوی تصاویر بر اساس یک موضوع خاص بپردازیم

چگونه در آی او اس 10 به جستجوی تصاویر بر اساس یک موضوع خاص بپردازیم

برای یادگرفتن این آموزش در ادامه مطلب باما همراه باشید …

نحوه استفاده از این قابلیت جدید بسیار ساده است و همچون جستجوی عادی می ماند. کافیست اپلیکیشن Photos را اجرا کرده و بعد از ورود به آلبوم یا تصاویر، بر روی دکمه جستجو در بالای صفحه ضربه بزنید.

 آی او اس 10

شیء موردنظر خود را در نوار جستجو تایپ کرده و مشاهده می کنید که دسته بندی های مرتبط با آن نمایش داده می شوند. بر روی گروه موردنظر ضربه بزنید.

اموزش آی او اس 10 به جستجوی تصاویر بر اساس یک موضوع خاص بپردازیم

مشاهده می کنید که تمام تصاویر مربوط به آن دسته، نمایش داده می شوند.

ios 10

این اپلیکیشن به شما اجازه نمی دهد تا به جهت مرور آسان تر، جستجوهای انجام شده را بصورت یک آلبوم یا هر چیز مشابه دیگری ذخیره نمایید. با این حال قادر خواهید بود یک آلبوم از جستجوی های اخیر را بصورت دستی ایجاد نمایید. بدین منظور اگر بار دیگر بر روی علامت جستجو ضربه بزنید مشاهده خواهید کرد که آخرین دسته بندی های مشاهده شده در قسمت Recent نمایش داده می شوند.

آموزش آی او اس

شما همچنین می توانید همین کار را با استفاده از Siri نیز انجام دهید. برای مثال عبارتی همچون Show photos with cars را وارد نمایید. با این دستور قادر خواهید بود به سرعت تصاویر مرتبط با یک دسته بندی خاص را مشاهده نمایید.

ترفند ای او اس 10

فقط در این روش باید به یک نکته توجه داشته باشید. مطمئن شوید که از واژه ی Show استفاده نمایید و Search را به کار نبرید، زیرا که در اینصورت سیری به جستجوی تصویر در وب می پردازد. همچنین اگر دسته بندی موردنظر یافت نشد سیری به سراغ جستجو در اینترنت خواهد رفت. در آخر نیز اگر دسته ی وارد شده وجود داشت اما تصویری را شامل نمیشد، سیری صفحه اصلی اپلیکیشن تصاویر را نمایش خواهد داد.

مطالب مرتبط :

غیرفعال کردن کنترل پنل در ویندوز 10

آموزش حذف اکانت گوگل الو

موارد بیشتر : ترفند

دانلود آهنگ